Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

ЗолотоворітськаДерево швидкоросле, з обернено-широкопірамідальною кроною, що досягає в 10-річному віці 3,5—4 м висоти і 3-3,5 м у діаметрі.
В умовах Лісостепу і південного Полісся України сорт доволі зимостійкий, практично несприйнятливий до парші. У пору плодоношення вступає на 4—5-й рік після садіння в сад, плодоносить рясно і регулярно.
Врожайність у 7—10-річному віці 189—364 ц/га. Плоди одномірні, бергамотоподібні, масою 230—260, а більші 290-320 г.
Шкірочка тонка, міцна, суха, за своєчасного знімання плодів ясно-зелена, під час достигання — золотаво-жовта. М'якуш дуже соковитий, ніжний, маслянистий, без грануляцій, відмінного кислувато-солодкого смаку, із приємним мигдальним ароматом. Дегустаційна оцінка 4,25-5 балів.
Ранньозимовий сорт. Знімальна стиглість плодів настає у жовтні. У сховищах, не обладнаних холодильними установками, плоди достигають у листопаді—грудні, зберігаючи споживчі якості 1—1,5 місяця. Краще зберігаються плоди, пізно зняті з дерева.
У холодильниках плоди добре зберігаються до березня — квітня без погіршення смакових якостей при дозарюванні в теплі.
Переваги: швидкоплідність, рясна регулярна врожайність, відмінні смакові й товарні якості плодів, придатність їх до тривалого зберігання в холодильниках; несприйнятливість до парші і досить висока зимостійкість дерев.