Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

ВижницяДерево швидкоросле, крона в молодому віці пірамідальна, а в період плодоношення — оберненопірамідальна, розлога. При формуванні крони для утворення міцного скелета бажано проводити деформацію й відгинання гілок. Цей спосіб сприяє також прискоренню плодоношення. У плодоношення на насіннєвій підщепі сорт вступає на 6—7-й рік, а на айві, з якою добре сумісний, — на 3—4-й. Для сорту характерні регулярна й висока продуктивність.
В умовах Полісся й Лісостепу сорт практично несприйнятливий до парші. Зимостійкість достатньо висока.
Плоди одномірні, масою 240—300 г, правильної грушоподібної форми. Шкірка середньої товщини, суха, у період знімальної стиглості плодів — зелена, у численних великих сірих підшкірних крапках, що переходять у невеликі плями і створюють ефект суцільної оржавленості. Під час достигання шкірка набуває яскравого золотисто-жовтого відтінку.
М'якуш кремовий, дуже соковитий, ніжний, маслянистий, без грануляцій, відмінного кислувато-солодкого смаку, з мигдальним ароматом. Дегустаційна оцінка 4,5—4,8 бала.
Знімальна стиглість плодів настає наприкінці вересня, а споживча — у жовтні — першій половині листопада. Тривале зберігання (до січня— лютого) плодів цього сорту у холодильнику не дуже впливає на смак.
За комплексом біологічних показників (зимостійкість, стійкість до парші, регулярна продуктивність), а також за смаковими й товарними якостями плодів це один з найкращих ринкових сортів пізньоосіНньої групи споживання.