Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

СтрийськаДерево швидкоросле, формує високу широкопірамідальну крону. Плодоносить з 4—5 років, регулярно, переважно на коротких плодушках, інтенсивно закладає плодові бруньки на однорічному прирості. З айвою добре сумісний і вступає у плодоношення на 3—4-й рік.
Плоди великі (260-280, а деякі — 320-360 г), видовжено-грушоподібні. Шкірка середньої товщини, суха, у період знімання з дерева сірувато-зелена, інколи з легким рожевим рум'янцем. У стиглого плоду — зеленувато-жовта, благородно оржавлена. М'якуш має кремове забарвлення, соковитий, маслянистий, солодкий, з легким мигдалевим ароматом (4,0-4,25 бала). Знімальна стиглість настає в першїй — другій декадах жовтня. Період споживання — з січня до березня —квітня, потребує дозарювання в теплі, за якого структура м’якуша й смак майже не змінюються.
В умовах помірного тепла Полісся, західного й північного Лісостепу плоди, достигаючи, завжди набувають маслянистості й високої цукристості. Основне призначення — споживання свіжими. Сорт популярний серед садівників-аматорів як скороплідний, невибагливий, з плодами високої товарності та якості.
Переваги: Надзвичайна швидкоплідність, дуже висока й стабільна врожайність, стійкість до хвороб, висока зимостійкість дерев.