Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

ЯблунівськаДерево сильноросле, із широкопірамідальною, середньої густоти кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45—50°.
Відзначається трохи підвищеною вибагливістю до умов вирощування, особливо до тепла. Зимостійкість відносно добра.
Сорт стійкий до парші і бактеріального опіку листя. Сумісність з айвовою підщепою добра. Вирізняється швидкоплідністю, у пору плодоношення дерева вступають на п'ятий, а на підщепі айва (тип А) — на четвертий рік після садіння в сад.
Термін цвітіння середній. Квіткові бруньки закладаються, переважно, на 1—4-річній, частково — на багаторічній деревині. Врожайність на 9-й рік — 15 кг з дерева, на 11-й рік — 26 кг. У середньому за 5 років врожайність 13-річних дерев (площа живлення 5х2м) становила 21,8 кг з дерева.
Плоди від середньої величини до великих, масою 160 — 195 г, нa айвовій підщепі (тип А) — 200—250 г, грушоподібної чи широкогрушоподібної форми зі слабо вираженою шийкою. Шкірочка тонка, але міцна, у період знімальної стиглості зеленувато-жовта, споживчої — ясно-жовта, зі слабким розмитим оранжево-червоним рум'янцем, іноді з ніжною оржавленістю у вигляді плям. Підшкірні крапки дрібні, ясно-коричневі чи сірі, мало помітні. Оцінка плодів за зовнішнім виглядом 4,7—4,8 бала.
М'якуш білий чи злегка кремовий, щільний, маслянистий, ніжний, середньої соковитості, кисло-солодкий, досить високих смакових якостей (4,6—4,8 бала).
Зимовий сорт. Знімальна стиглість плодів настає наприкінці вересня, споживча — в кінці листопада — на початку грудня. Транспортабельність добра. У холодильнику можуть зберігатися до березня.
Переваги: швидкоплідність, висока врожайність, привабливість і високі смакові якості плодів зимового строку достигання; висока стійкість до парші й опіку листя.