Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

Трембіта

У пору плодоношення вступає з 3—4-річного віку, плодоносить рясно, щорічно, інтенсивно закладає плодові бруньки на приростах поточного року. Врожайність 7—10-річних дерев —175—420 ц/га. Сорт в умовах Лісостепу й особливо в районах Полісся України недостатньо зимостійкий. Практично не уражується паршею.
Дерево середньоросле, із широкою пірамідальною компактною кроною, що досягає в 10-річному віці 3,2—3,6 м висоти 2,2—2,6 у діаметрі.
Плоди видовжено-грушоподібні, одномірні, масою 230—240 г, більші — 280—320 г. Шкірочка тонка, міцна, блискуча, жирна на дотик, у період знімальної стиглості світло-зелена, іноді з легким рум'янцем, під час достигання — золотаво-жовта. М'якуш дуже соковитий, маслянистий, без грануляцій, дуже приємного кислувато-солодкого смаку, з легким, мускатним ароматом. Дегустаційна оцінка 4,5—4,75 бала.
Осінній сорт інтенсивного типу; знімальна стиглість плодів настає в другій половині жовтня, період споживання — 2—3 тижні. Чудово зберігаються в холодильниках, не втрачаючи маслянистості і відмінного смаку до січня-лютого.
Виняткова швидкоплідність; рясна, регулярна врожайність; несприйнятливість до парші; відмінний смак плодів; придатність для тривалого зберігання в холодильниках без погіршення маслянистості і смакових якостей.