Замовити саджанці Неслухівського садівництва можна на новому сайті -магазині за адресою https://www.nesluhiv-sad.com.ua

Ред Хавен

Дерево середньоросле з плоско кроною середньої густоти. Лист великий, ланцетоподібний, зелений, блискучий, з мілкопильчасті зазубренностью країв. Квітка середніх розмірів, дзвонові.
Плоди середні та великі (72 х 68 х 70 мм), масою 113-170 г, вирівняні, округло-овальні, злегка асиметричні. Верхівка плода з невеликим поглибленням, іноді з невеликим горбком. Черевний шов поверхневий. Воронка середньої ширини і глибини. Шкірочка щільна, жовта з яскраво-червоним розмитим рум'янцем, що займає понад 50% поверхні плоду, опушення ніжне. М'якоть плоду жовта з малиновими прожилками, середньої щільності та соковитості, дуже гарного смаку. Кісточка полуотделяющаяся, велика, оберненояйцеподібні, з загостреною вершиною і скошеним підставою. Плоди транспортабельні, універсального столово-консервного використання.

Дозрівають вони на початку серпня. Урожайність висока. Зимостійкість нижча за середню. Посухостійкість середня. До курчавості не стійкий. Стійкість до борошнистої роси та клястероспоріозу середня.